Vintage City Oshiage

Om van uw vakantie in Tokio te genieten, verblijf in 9-slaapkamer Vintage City Oshiage Tokio appartement, gelegen op alleen 1 km afstand van het Sumidapark en binnen 6 minuten wandelafstand van de Donguri Kyowakoku winkel. Dit appartement is gelegen op 350 meter van Oshiage 'SKYTREE' treinstation en in de onmiddellijke nabijheid van Oshiage-itchome busstation.

Gasten die verblijven in dit appartement kunnen genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer. Daarnaast vindt u er een bidet, een apart toilet en een douche.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt Vintage City Oshiage appartement een complete keuken met keukengerei. Een eettafel zorgen voor een aangename eetervaring. Kakuuchi wine Risaburo bevindt zich vrij dicht bij de accommodatie.

Het appartement heeft een eersteklas ligging op 5 minuten wandelafstand van metrostation Oshiage en op 5 minuten lopen van de Jikken Bridge. Vintage City Oshiage appartementen zijn ook op een klein stukje lopen van het Sumida Aquarium gesitueerd. Deze accommodatie is op 2 km afstand van de Asakusa schrijn genesteld.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Vintage City Oshiage Tokio
Sky Hotel 06#睛空塔热门旅游景区 最近车站步行3分钟 机场直达 周边有便利店 商场 温泉 购物餐饮方便
Mobiele prijsaanbieding

Sky Hotel 06#睛空塔热门旅游景区 最近车站步行3分钟 机场直达 周边有便利店 商场 温泉 购物餐饮方便

5.4
Behoorlijk 5 beoordelingen
414 m van de accommodatie
USD 62 USD 56
per nacht
Tokyo Skytree Residence Inn
Mobiele prijsaanbieding

Tokyo Skytree Residence Inn

7.9
Goed 74 beoordelingen
577 m van de accommodatie
USD 85 USD 77
per nacht
セントレイ押上ノース 205
Mobiele prijsaanbieding

セントレイ押上ノース 205

6.6
Aangenaam 15 beoordelingen
944 m van de accommodatie
USD 58 USD 52
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerM130053446,M130053449,M130053452,M130053454,M130053457,M130053460,M130053461,M130053464,M130053466
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Vintage City Oshiage appartement te vinden?
      Vintage City Oshiage appartement is in de Sumida (Speciale ) wijk gesitueerd, op 19 minuten lopen van het Sumidapark.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Vintage City Oshiage appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Vintage City Oshiage appartement zijn onder andere het Nationaal Wetenschapsmuseum van Taito, het Sumidapark, de Donguri Kyowakoku winkel.
    • Hoeveel kost het om bij Vintage City Oshiage appartement te verblijven?
      De huurprijs van Vintage City Oshiage appartement is $144.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Vintage City Oshiage appartement?
      Restaurants in de buurt van Vintage City Oshiage appartement zijn onder andere Kakuuchi wine Risaburo en Oshiage Yoshikatsu restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Vintage City Oshiage appartement gratis WiFi?
      Internet is gratis beschikbaar in Vintage City Oshiage appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een keuken met een waterkoker, een koelkast en een kookplaat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Vintage City Oshiage Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten